ADRENALÍN

WATERTUBING

Možno ste videli na dovolenke, ako za člnom ťahajú veľkou rýchlosťou ľudí sediacich v nafukovacom kolese. Nemusíte už chodiť k moru. Na Chate Marica povozíme opatrne začiatočníkov ale aj mládež vyhľadávajúcu adrenalín.

 

VODNÉ LYŽOVANIE

Pred našou chatou sme vychovali niekoľko generácii úspešných vodných lyžiarov. Dvakrát sme tu dokonca organizovali Majstrovstvá Československa v tomto krásnom športe. Či máte 6 alebo kľudne aj 70 rokov, radi Vás prijmeme do našej veľkej vodnolyžiarskej rodiny. Jedinou podmienkou je, aby ste vedeli plávať.

 

WAKEBOARD

V posledných rokoch dynamicky sa rozvíjajúci šport môžete ochutnať pod vedením našich inštruktorov. Je to letná forma populárneho snowboardingu, súťaže v ktorom ste určite sledovali aj počas Olympijských Hier v Soči.

 

CENNÍK

1 kolo10,- €

30 minút40,- €

60 minút60,- €

Športové dopoludnie alebo popoludnie (4 hod.)200,- €

Športový deň (8 hod.)360,- €

 

*Cena zahŕňa služby kvalifikovaného inštruktora, nafukovacie koleso, vodné lyže, wakeboard, záchrannú vestu, parkovanie v uzavretom areáli, sprchu a toalety.

*1 kolo znamená 6 minút jazdy alebo 3 pokusy o štart. V cene je zahrnutý aj nácvik štartu pre začiatočníkov na suchu.

*Pri objednávke športového dňa (prípadne dopoludnia alebo popoludnia) cena naviac zahŕňa použitie asfaltového multifunkčného ihriska (tenis, futbal, basketbal), prenájom sady na petanque, bedmintonovú sadu, pramicu a kajak s veslami a tiež možnosť využiť murované ohnisko na grilovanie.

*V prípade záujmu môžeme na Vašu akciu zabezpečiť catering z miestnych reštaurácií.

*Sezóna trvá od mája do októbra. Rezervácia je potrebná 48 hodín vopred - 0903 914 723 alebo info@chatamarica.sk. Maximálny počet osôb je 16.

GPS: 48.87614,21.045417 _ Tel.: 0903 914 723 _ info@chatamarica.sk